Home > Trial And > Trial And Error Nedir

Trial And Error Nedir

Trial and error türkçesi Trial and error nedir Deneme yanılma yöntemi.Çeşitli yolları deneme.Yeni sorunlar ve durumlar karşısında düşünme, plan yapma ve yöntemli biçimde hareket etme yerine denemelere girişerek çözüm ve English: We learn by trial and error. Sitenizi Google'da ilk sayfaya çıkarmak için sitemizde tanıtım sayfası oluşturun. Plato'nun kurduğu felsefe okulu. http://u2commerce.com/trial-and/trial-and-error-or-trial-by-error.html

Choice. Differently. çeşit (nedir ne demek) Aynı türden olan şeylerin bazı özelliklerle ayrılan öbeklerinden her biri, tür, nevi Örnek: Her çeşit insanı kavrayacak bir sunuş tarzı vardı. iOS, Android ve Windows mobil platformlarda online ve offline sözlük programları. duruşma hakimitrial lawyer: i. http://www.nedirnedemek.com/trial-and-error-nedir-trial-and-error-ne-demek

Stripe. Bağlaç ve, de, ile And howl dili Ve, ile, de error US UK (nedir ne demek) Yanlış, hata, galat yanlışlık Yanlış hareket Yanlış fikir Günah (ölçülerde)elde edilen sonuçla gerçek ölçü English: The best solution can only be found by a process of trial and error. Different.

yani bir işi yapabilecek yeteneğe sahip insan anlamına gelir. Bilim adamları topluluğu. Bu kısımda Trial and error kelimesinin türkçesi nedir? Falso.

Available on App Store Get it on Google Play EN X ç ğ ı ö ş ü trial and error Geniş Tasarım İngilizce-Türkçe Çeviri çeşitli yolları deneme, dene-düzelt yöntemi. İngilizce-Türkçe çeviriler: Yorum ekle İsim: E-mail: Mesaj: Popüler sayfalar mütalaa mücavir alan müderris mücrim münhasır muhammes muhacir Son eklenenler lm35 rpc sunucusu lvh lvm nbr pha opp ambalaj İletişim Nedir Medya ve İnternet Google Play'den indirin. https://www.seslisozluk.net/error-nedir-ne-demek/ EN Tatonnement means experimentation; trial and error.

Trial and error ile ilgili benzer kelimeler Trial nedir And nedir Error ne demek Trial and error learning ne demek Accustoming nedir Abstract intelligence ne demek Abnormal child ne demek Deneme Suç.Trial and error learning : Deneme yanılma öğrenmesi. EN trial and error TR deneme yanılma EN trial and error TR deneme-yanılma yöntemi EN trial and error TR deneme yanılma yöntemi EN trial and error TR çeşitli yolları deneme, sınama Yanılgı.

  1. Cumulative.
  2. From Latin error (“wandering about”), infinitive of errō (“to wander, to err”).Eş anlamlılar absurdity, bad job, blooper, blunder, boner, boo-boo, defect, delinquency, delusion, deviation, err, erratum, failure, fall, fallacy, falsehood, falsity,
  3. Genre. İtem.
  4. Peki neden böyle düşünüyorum.
  5. Kısaca anlatmak gerekirse, karşımız... Çerkezce: Batı yazın dilinde Kirill temelli taslak 1936 da Doçent Aşhamafe Davut ve Prof.
  6. TR Cümlenin çevirisi Yeminli Sözlük tercümanlarının onayını bekliyor!
  7. Ana Sayfa > trial and error nedir, trial and error ne demek (trial and error nnd) trial and error nedir, trial and error ne demek?
  8. And : De. Üstelik.
  9. Bir hayvana şu ya da bu amaçla birtakım alışkanlıklar ve beceriler kazandırma işi.

Manifold. Türetilmiş Kelimeler (bis) trial and error method, triable, triac, triacetate, triacetate base, triacylglycerol, by trial and error, trial and error method, matriarkal, patriarkal trial US UK (nedir ne demek) Dava, Yorum ekle İsim: E-mail: Mesaj: Popüler sayfalar bildiri beyzbol binaenaleyh bilgisayar ağı bazuka bayilik blackberry Son eklenenler lm35 rpc sunucusu lvh lvm nbr pha opp ambalaj İletişim Nedir Medya ve İnternet Deneme yanılma yöntemi.Shock and error model : Sarsıntı-hata modeli.By trial and error : Deneme yanılma yoluyla.

Kind. weblink Yüksek okul. Etimoloji, Eş ve Zıt anlamlar, kelime okunuşları ve günün kelimesi. ucu ucuna, kıl payıby accident: kazara, tesadüfen, rastlantı sonucu Son eklenenler Lvm Nbr Hip hop müzik Lut Nhxmh kablo Yorumlar Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Basım İngilizce-Türkçe İlgili Terimler method of trial and error deneme yanılma metodu learning by trial and error sınama ve yorulma yoluyla öğrenme İngilizce-Türkçe terim çevirileri: Zargan Ltd. Nedir Ne Demek NND Sözlük Ana Sayfa Araçlar Kelime Sayacı toplam kelime sayısı 2 Bul ve Değiştir u->a: bal ve değiştir Bulmaca Yardımcısı u_m_n: uzman, uçman... Copyright © 2002-2016 nedir.comsözlük / iletişim / kullanım şartları İsim: Mesaj: Vazgeç Kültür Havuzu mitoz bölünme muvafakatname teokrasi ombudsman çölyak gezegen albino tavaf kovalent bağ malt Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş Bunu okuyan navigate here H.

Deneme yanılma metodu. Diversity. Anlam Ekle Bir kelimeye anlam ekleyin.

Temizle Favoriler Daha fazla...

EN We learn by trial and error. (English-German Translation) TR Wir lernen durch Versuch und Irrtum. (Englisch-Deutsch Übersetzung) EN We learn by trial and error. (English-Spanish Translation) TR Aprendemos por el TR Cümlenin çevirisi Yeminli Sözlük tercümanlarının onayını bekliyor! Medley. EN We found out by trial and error which plants could survive the dry conditions.

Girişimler yaparak bunların sonuçlarından öğrenme şeklindeki öğrenme metodu. yanlış, hata, yanlışlık, yanılgı, falso, suçkaynak: http://www.dictionarist.com/errorBağlı ifadelerby a fraction of an inch: z. Assortment. http://u2commerce.com/trial-and/trial-and-error-example.html Başarı testleri.

dava, deneme, prova, test, duruşma, yargılama, sınav, sınama, çile, dert, girişim, örneks. Hakkında • Gizlilik ve Kullanım • Telif Hakları • İletişim Son Haberler • RSS • Facebook • Twitter Blog Yeminli Link Yeminli Sözlük Uygulaması Google Play'de İndirmek İçin Tıklayın. Nature. Türlü Örnek: Bu camilerin her biri başka planda başka çeşittir.

Düşünme ve yeni durumlara uyma konularında soyut kavramlar ile simgelerden başarılı biçimde yararlanma yeteneği.Abnormal child : Olağandışı çocuk. Yakovlev tarafından yayımlanmıştır. 1037 de 1938 Eylü... Deneme yanılma yolu ile.İngilizce Trial and error Türkçe anlamı, Trial and error eş anlamlısıSözcükler, direkt olarak Trial and error ile ilgili eş anlamlı kelimeler olmayabilir. Somut veriler yerine, simge ya da genellemelerden yararlanarak sonuçlara varma işlemi.

mahkeme, deneme, duruşmakaynak: http://www.dictionarist.com/trialerror ne demek?i. kıl payıby a hairbreadth: zf. EN Trial and Error (1997 film) is a film produced or distributed by New Line Cinema. yetenekli kişilere liyakatlı kişiler denir.

Sample. EN Heuristic means helping to discover by trial and error. Style. trial-and-error Toplam 28 çeviri bulundu.

Sort.